+370 610 60004

Pristatymas

 1. Parduotuvėje įsigytas prekes pristato Pirkėjo pasirinktos siuntų tarnybos, išskyrus tuos atvejus, kai Pirkėjas atsiima prekes pats, visoje Europos Sąjungoje.

 2. Prekių pristatymo terminas priklauso nuo siuntų tarnybos. Įprastai prekės yra pristatomos per 2-5 darbo dienas, jei užsakymas gautas ir apmokėtas iki 12 val., tačiau Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per šį terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose, Pirkėjas nurodė neteisingus duomenis, kuriuos reikėjo tikslinti, pristatymo adresas yra ne Lietuvos Respublikos teritorijoje ir dėl kitų veiksnių.

 3. Prekių pristatymo įkainiai:

  • Lietuvoje, pristatant prekes į OMNIVA paštomatus – 2, 99 €
  • Lietuvoje, pristatant prekes kliento nurodytų adresu – 4,99 €
  • Užsakant prekių daugiau nei už 60 €, pristatymas Lietuvoje į OMNIVA paštomatą, nemokamas.
  • Paslauga nemokama, kai pirkėjas prekes atsiima adresu: Savanorių pr. 11A - 84, Vilnius. Darbo laikas: I – III  12:00 – 18:00 IV – V 11:00 – 17:00.

 4.  Pardavėjas pasilieka teisę savo nuožiūra keisti prekių pristatymo įkainius.

 5. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas informuojamas elektroniniu paštu

 6. Pirkėjas gali atsiimti Prekes adresu Savanorių pr. 11A - 84, Vilniuje. Prekės saugomos 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo priėmimo dienos. Neatsiėmus prekių per nurodytą laiką užsakymas bus atšauktas, nebent Pirkėjas su Pardavėju susitaria kitaip.

 7. Prekės atiduodamos Pirkėjui arba jo atstovui, kuris atitinka šių Taisyklių reikalavimus ir jei Pirkėjas tokį asmenį nurodo.

 8. Pirkėjas priimdamas prekes patikrina prekių kiekį ir kainą, o visus aptiktus neatitikimus ar prekių defektus nurodo prekių pristatymo dokumentuose.
Naudingi patarimai

tltblog.title
Spirulina - tai Lotynų Amerikos ar Afrikos šiltų ir švarių ežerų dugne randami melsvai žalios spalvos dumbliai, prieš keturias dešimtis metų pasaulinėje Jungtinių Tautų maisto konferencijoje pavadinti ateities maistu. Dar ir šiandien neabejojama i...
tltblog.title
Dažniausiai sutinkamos vitamino D formos yra vitaminas D2 ir vitaminas D3. Vitaminas D3 yra natūraliai gaminamas žmogaus odoje dėl ultravioletinių spindulių poveikio, o vitaminas D2 daugiausia gaunamas iš maisto produktų. ...
tltblog.title
Mūsų kūnas kasdien su mumis kalba. Bet ar mes jį girdime? Ko gero, dauguma mūsų ignoruoja vos juntamus sąnarių skausmus, atsiradusį silpnumą, nagų lūžinėjimą, nuolat pasikartojantį peršalimą ir kitus negalavimus, kuriuos traktuojame tarsi savaime...